logo msk cele gif

Domov Příbor, příspěvková organizace, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

 

logo pri org msk

 Poskytovatelem příspěvku na provoz služeb Domova Příbor, příspěvková organizace, je Moravskoslezský kraj.

logo asociace poskytovatelu

 logo nadace ČEZ Neziskovky

Slavnostní otevření Domova po rekonstrukci

logo moravskoslezskykraj

Slavnostní otevření3

Domov Příbor prošel rozsáhlou revitalizací, díky které se zvýšila kapacita domova i pohodlí jeho obyvatelů.  Veškeré náklady hradil ze svého rozpočtu Moravskoslezský kraj, který Domov Příbor zřizuje. Rekonstrukce přišla na 26,3 milionu korun.

Slavnostní otevření1

Byly zrušeny nevyhovující třílůžkové pokoje a stávající dvoulůžkové pokoje byly vybaveny vlastním sociálním zařízením. V přistavované části jsou umístěny Hobby dílna, obývací pokoj pro uživatele a částečně zázemí pro personál. Domov díky netradičnímu řešení fasády, celoplošnými okny a umístěním evakuačního výtahu směrem do zahrady se stal nepřehlédnutelnou dominantou lokality. Vnitřní uspořádání a vybavení interiéru kombinací moderních materiálů a dřeva cílí na pocit domova a domácího prostředí.
 

V současnosti připravujeme revitalizaci zahrady, k jejíž realizaci byl mělo dojít v průběhu roku 2021. 

Jak jsou spokojeni uživatelé pobytové sociální služby poskytované Domovem Příbor a reportáž ze slavnostního otevření konané 24. července 2020 si můžete prohlédnout zde:  https://www.youtube.com/watch?v=OO8OSRERWqI&feature=youtu.be

 

slavnostní otevření2

 

Poděkování patří Sboru dobrovolných hasičů města Příbor za zapůjčení a sestavení zahradního party stanu a kapele Country Garáž  za zajištění kulturního programu. Všem za pomoc děkujeme!!!!!

 Country kapela Garáž 01