Drobečková navigace

Úvod > Pro zájemce > Děkovné dopisy

Děkovné dopisy


Těší nás děkovné dopisy a pochvaly rodinných příslušníků, vážíme si toho a děkujeme! Zároveň je to pro nás motivace do naší práce.

Štítky:MUDr. Procházková/květen 2022

Více

Publikováno 7. 10. 2022 14:54

Jana Dokoupilová/září 2022

Více

Publikováno 13. 9. 2022 9:52

Paní G., Mošnov

„Paní ředitelko, chci Vám poděkovat, jsem velmi mile překvapena Vaší péčí, chodím tady jednou týdně na dvě hodiny a musím pochválit starost a vstřícnost personálu, s jakou pečují o své klienty. Maminka je tady velmi spokojená, pookřála a přála bych si já i moje maminka, aby to tak i zůstalo.“

Více

Publikováno 16. 8. 2022 2:34


 

Dobrý den paní ředitelko,

Ráda bych vyjádřila hluboký obdiv k sobotní akci u vás.Bylo to úžasně dojemné,k čemu jste dokázali zmobilizovat vaše „staroušky“,kteří se snažili jak jim síly stačili.Až mi  někdy vyhrkly slzy.Stáří s postupným odcházením jak fyzické,tak i psychické kondice je přece jen nejtěžší etapou našich životů.A pokud se vám daří aspoň to temnoucí životní nebe prosvítit světýlky,je to úžasné.Výkon celého Vašeho personálu,převlékání ,pomoc když to „nějak vázlo“,výborné občerstvení…velký obdiv a poklona vám všem.A ještě to umocnilo to krásné počasí.

Asi je velmi málo Domovů,kteří se tak obětavě věnují svým klientům.Přeji Vám,aby přece jen tato nadstandardní péče byla medializována a inspirovala k napodobování ostatní domovy pro seniory.

Srdečně zdraví  Jana D. a pan V. je díky možnostem u vás „stále zaneprázdněný a nemá čas myslet na stárnutí a smrt a za to moc děkuji za sebe/